Świadczenie usług ochrony fizycznej budynków przy ul. Przyczółkowej 109A w Warszawie.

  • Numer postępowania BDG.ZPB.230.40.2024
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-03-31 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-03-31 11:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-03-20 11:24
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-06-26 11:27

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-03-20 11:24 -
    icon 230.40.2024_SWZ ochrona.pdf 2025-03-20 11:24 681 KB
    icon Formularze edytowalne.doc 2025-03-20 11:24 306 KB
    icon 2025_BZP 00154984_01.pdf 2025-03-20 11:24 165 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 230.40.2024_ odpowiedzi + modyfikacje.pdf 2025-03-26 14:33 171 KB
    icon Zmiana Ogłoszenia_2025_BZP 00164046_01.pdf 2025-03-26 14:33 38 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 230.40.2024 _Wybór.pdf 2025-06-05 15:32 181 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-06-26 11:54

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa