Naprawy i legalizacje stacjonarnych i mobilnych urządzeń rejestrujących

  • Numer postępowania BDG.ZPB.230.5.2025
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-07 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-07 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-03-31 10:29
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-08-06 08:40
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-03-31 10:29 -
    icon BDG.ZPB.230.5.2025_SWZ .pdf 2025-03-31 10:29 1.18 MB
    icon Formularz OF.docx 2025-03-31 10:29 100 KB
    icon 2025-OJS063-00203698-pl.pdf 2025-03-31 10:29 174 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Załącznik nr 1 - Wykaz lokalizacji urządzeń.xlsx 2025-03-31 12:36 56 KB
    icon 2025-OJS081-00268896-pl-ts.pdf 2025-04-25 10:01 195 KB
    icon Formularz OF.docx AKTUALNY FORMULARZ OFERTY 2025-04-25 10:01 102 KB
    icon 230.5.2025 _Odpowiedzi na pytania.pdf Odpowiedź na pytania wraz z modyfikacją SWZ 2025-04-25 10:01 175 KB
    icon 2025-OJS115-00394342-pl-ts.pdf 2025-06-18 10:19 127 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 5.2025 _Kwota na realizację.pdf 2025-05-07 09:03 111 KB

    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2025-08-06 08:40
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2025-08-06 08:40
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2026-03-06 12:41
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2026-03-06 12:41

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa