Dostawa i instalacja urządzenia rejestrującego średnią prędkość w tunelu pod Zielonkami w ciągu drogi krajowej nr S52
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.6.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-04-29 14:11 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu _2025-OJS083-00275528.pdf | 2025-04-29 14:11 | 156 KB | ||
|
|
SWZ_230.6.2025 - OPP.pdf | 2025-04-29 14:11 | 1.06 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - SWD wraz z rozszerzeniem dla OPP.pdf | 2025-04-29 14:11 | 686 KB | ||
|
|
Formularze - wersja edytowalna.docx | 2025-04-29 14:11 | 129 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
6.2025_Pytania + odpowiedzi_22.05.2025.pdf | 2025-05-22 14:51 | 173 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
6.2025_Kwota na sfinansowanie.pdf | 2025-06-02 11:02 | 119 KB |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2025-08-06 08:44 |
