Dostawa umundurowania dla inspektorów ITD.
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.8.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-05-30 14:31 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00256814/01.pdf | 2025-05-30 14:31 | 320 KB | ||
|
|
SWZ BDG.ZPB.230.8.2025.pdf | 2025-05-30 14:31 | 4.04 MB | ||
|
|
Formularze - wersja edytowalna.doc | 2025-05-30 14:31 | 497 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi i modyfikacje 1.pdf | 2025-06-06 08:31 | 132 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00263996/01.pdf | 2025-06-06 08:33 | 37 KB | ||
|
|
Odpowiedzi i modyfikacje 2.pdf | 2025-06-11 13:38 | 126 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00273668/01.pdf | 2025-06-11 13:39 | 37 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
230.8.2025 Unieważnienie cz. VIII.pdf | 2025-06-23 11:22 | 122 KB | ||
|
|
Informacja o wynikach cz. II, III, IV, VI, VII, IX.pdf | 2025-07-17 14:56 | 152 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku postępowania - część VIII 2025_BZP 00336905_01.pdf | 2025-07-21 14:17 | 119 KB | ||
|
|
Informacja o wynikach cz. X.pdf | 2025-07-28 08:19 | 132 KB | ||
|
|
230.8.2025 Unieważnienie cz. I.pdf | 2025-08-05 11:53 | 146 KB | ||
|
|
Informacja o wynikach cz. V.pdf | 2025-08-05 14:53 | 123 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku postępowania - część I 2025_BZP 00417445_01.pdf | 2025-09-11 09:37 | 125 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku postępowania - części II-VII, IX, X 2025_BZP 00485266_01.pdf | 2025-10-21 14:37 | 259 KB |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2025-11-04 13:54 |
