Dostawa umundurowania dla inspektorów ITD.
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.8.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-05-30 14:31 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00256814/01.pdf | 2025-05-30 14:31 | 320 KB | ||
|
|
SWZ BDG.ZPB.230.8.2025.pdf | 2025-05-30 14:31 | 4.04 MB | ||
|
|
Formularze - wersja edytowalna.doc | 2025-05-30 14:31 | 497 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi i modyfikacje 1.pdf | 2025-06-06 08:31 | 132 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00263996/01.pdf | 2025-06-06 08:33 | 37 KB | ||
|
|
Odpowiedzi i modyfikacje 2.pdf | 2025-06-11 13:38 | 126 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00273668/01.pdf | 2025-06-11 13:39 | 37 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
230.8.2025 Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2025-06-17 15:16 | 139 KB |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2025-11-04 13:54 |
