Zakup mebli biurowych na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.10.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-06-25 12:35 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamowieniu_2025_BZP 00292765_01.pdf | 2025-06-25 12:35 | 171 KB | ||
|
|
230.10.2025_ SWZ.pdf | 2025-06-25 12:35 | 1.46 MB | ||
|
|
230.10.2025_ Formularze edytowalne.doc | 2025-06-25 12:35 | 404 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
BDG.ZPB.230.10.2025 - Odpowiedzi 1 na pytania.pdf | 2025-07-02 13:33 | 110 KB | ||
|
|
BDG.ZPB.230.10.2025 - Odpowiedzi 2 na pytania.pdf | 2025-07-03 13:11 | 109 KB | ||
|
|
BDG.ZPB.230.10.2025 - Odpowiedzi 3 na pytania + MODYFIKACJA 1.pdf | 2025-07-04 15:47 | 168 KB | ||
|
|
230.10.2025_ Formularze edytowalne PO MODYFIKACJI NR 1.doc | 2025-07-04 15:47 | 411 KB | ||
|
|
Zmiana Ogłoszenia_2025_BZP 00310476_01.pdf | 2025-07-04 15:47 | 38 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku cz. I i II 30.10.2025.pdf | 2025-10-30 15:26 | 82 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2025-11-18 10:27 |
