Utrzymanie i rozwój Systemu Teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Naruszeń 2.0.
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.11.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-10-09 09:01 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu 2025-OJS194-00664316.pdf | 2025-10-09 09:01 | 193 KB | ||
|
|
BDG.ZPB.230.11.2025 - SWZ CEN 2.0.pdf | 2025-10-09 09:01 | 1.23 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf | 2025-10-09 09:01 | 660 KB | ||
|
|
Zestawienie zgłoszeń dot. ST CEN 2.0.pdf | 2025-10-09 09:01 | 94 KB | ||
|
|
Formularze - wersja edytowalna.docx | 2025-10-09 09:01 | 207 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
11.2025_Pytania + odpowiedzi.pdf | 2025-10-15 14:37 | 113 KB | ||
|
|
11.2025_Pytania + odpowiedzi_2.pdf | 2025-10-21 13:09 | 116 KB | ||
|
|
11.2025_Pytania + odpowiedzi_3.pdf | 2025-10-30 15:41 | 130 KB | ||
|
|
11.2025_Modyfikacja SWZ_6.11.2025.pdf | 2025-11-07 13:42 | 113 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie_2025-OJS215-00740832.pdf | 2025-11-07 13:42 | 196 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie_2025-OJS218-00751212-korekta.pdf | 2025-11-12 08:22 | 196 KB | ||
|
|
11.2025_Modyfikacja SWZ_26.11.2025.pdf | 2025-11-27 09:05 | 113 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie_2025-OJS229-00788628.pdf | 2025-11-27 09:05 | 196 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie_2025-OJS239-00821761.pdf | 2025-12-11 08:16 | 887 KB | ||
|
|
11.2025_Pytania + odpowiedzi_4.pdf | 2025-12-11 08:16 | 788 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do odp. na pytania - Modyfikacja zagadnienia nr 5.xlsx | 2025-12-11 08:16 | 13 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do odp. na pytania - Zestawienie zgłoszeń dot. ST CEN 2.0 od 31.10.2024 do 31.10.2025 r..pdf | 2025-12-11 08:16 | 224 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do odp. na pytania - Wykaz zgłoszeń ST CEN 2.0.xlsx | 2025-12-11 08:16 | 254 KB | ||
|
|
Formularze - wersja edytowalna - po modyfikacji.docx | 2025-12-11 08:16 | 207 KB | ||
|
|
11.2025_Pytania + odpowiedzi_5.pdf | 2025-12-15 09:26 | 107 KB | ||
|
|
11.2025_Pytania + odpowiedzi_6.pdf | 2025-12-16 15:20 | 108 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o udzieleniu_2026-OJS130-00475177-pl.pdf | 2026-07-09 07:10 | 236 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-07-22 07:19 |
