Usługa opieki serwisowej infrastruktury serwerowej
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.16.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-10-10 08:07 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00467417/01.pdf | 2025-10-10 08:07 | 166 KB | ||
|
|
230.16.2025 SWZ.pdf | 2025-10-10 08:07 | 1.55 MB | ||
|
|
230.16.2025 Formularze edytowlane.zip | 2025-10-10 08:07 | 117 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
230.16.2025_Kwota na sfinansowanie.pdf | 2025-10-20 12:01 | 112 KB |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-01-14 13:01 |
