Usługa opieki serwisowej infrastruktury serwerowej

  • Numer postępowania BDG.ZPB.230.16.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-10-16

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-10-20 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-10-20 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-10-10 08:07
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-01-14 13:07

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-10-10 08:07 -
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00467417/01.pdf 2025-10-10 08:07 166 KB
    icon 230.16.2025 SWZ.pdf 2025-10-10 08:07 1.55 MB
    icon 230.16.2025 Formularze edytowlane.zip 2025-10-10 08:07 117 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 230.16.2025_Wybór cz. I, II i III.pdf 2025-12-02 12:10 249 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-01-14 13:01

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa