Świadczenie kompleksowych usług naprawczych pojazdów służbowych Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego oraz wymiana kół wraz z ich przechowywaniem
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.29.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-19 10:15 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS035-00117827-pl-ts.pdf | 2026-02-19 10:15 | 766 KB | ||
|
|
BDG.ZPB.230.29.2025 SWZ.pdf | 2026-02-19 10:15 | 1.64 MB | ||
|
|
BDG.ZPB.230.29.2025 Formularze edytowalne.zip | 2026-02-19 10:15 | 176 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie o wyniku cz. VII i VIII.zip | 2026-07-03 15:51 | 136 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku cz. VII i VII_prawidłowe.zip | 2026-07-16 09:27 | 129 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku cz. I-VI.zip | 2026-08-05 10:53 | 210 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
