Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie bezprzewodowej dwukierunkowej transmisji danych przez całą dobę oraz uruchomienie APNów
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.7.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-09-04 09:19 | - | |||
|
|
BDG.ZPB.230.7.2026 SWZ.pdf | 2026-09-04 09:19 | 1.89 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - lista lokalizacji.pdf | 2026-09-04 09:19 | 645 KB | ||
|
|
230.7.2026 Formularze edytowalne.zip | 2026-09-04 09:19 | 127 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026-OJS171-00611369-pl.pdf | 2026-09-04 09:19 | 229 KB |
