Przeniesienie stacjonarnych urządzeń rejestrujących
- Numer postępowania BDG.ZPB.230.15.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-09-04 13:58 | - | |||
|
|
2026-OJS171-00609995-pl-ts.pdf | Ogłoszenie o zmówieniu | 2026-09-04 13:58 | 250 KB | |
|
|
BDG.ZPB.230.15.2026_ SWZ.pdf | Specyfikacja Warunków Zamówienia | 2026-09-04 13:58 | 1.16 MB | |
|
|
Formularz ofertowy OF.0..docx | Formularz ofertowy (OF.0) | 2026-09-04 13:58 | 71 KB | |
|
|
Załącznik nr 1 do OPZ.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 49 KB | |
|
|
31.2 Układ konstrukcji 101_A_1_556_557 A2 KM 398+905 L+P.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 137 KB | |
|
|
23.1 Plan sytuacyjny 101_A_1_546 A2 KM 365+920 P.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 472 KB | |
|
|
23.2 Układ konstrukcji 101_A_1_546 A2 KM 365+920 P.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 101 KB | |
|
|
24.1 Plan sytuacyjny 101_A_1_547 A2 KM 366+250 L.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 499 KB | |
|
|
24.2 Układ konstrukcji 101_A_1_547 A2 KM 366+250 L.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 104 KB | |
|
|
29.1 Plan sytuacyjny 101_A_1_554 A2 KM 396+300 P.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 1.75 MB | |
|
|
29.2 Układ konstrukcji 101_A_1_554 A2 KM 396+300 P.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 104 KB | |
|
|
30.1 Plan sytuacyjny 101_A_1_555 A2 KM 396+600 L.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 2.46 MB | |
|
|
30.2 Układ konstrukcji 101_A_1_555 A2 KM 396+600 L.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 103 KB | |
|
|
31.1 Plan sytuacyjny 101_A_1_556_557 A2 KM 398+905 L+P.pdf | załącznik do OPZ | 2026-09-04 13:58 | 1.04 MB |
